Kim jesteśmyOfertaDoświadczenieKorzyściReferencjeKarieraJak się z nami skontaktować

Audyt Informatyczny
Portal Uslug Mobilnych
Net Planner
Systemy CRM
Customer Relationship Management
Systemy ECR
Efficient Consumer Response
Systemy ERP
Enterprise Resource Planning
MiddleWare
Utrzymywanie i administracja systemów
Szkolenia dedykowane
Inne usługi

Wykładnikiem naszych osiągnięć jest zadowolenie klientów. Ich codzienne opinie są dla nas niezwykle cenne. Możemy się poszczycić pozytywnymi opiniami m. in. następujących osób: Julia Pukhova (Moskwa), Aleksandra Stachowiak (Warszawa), Helena Borovickova (Praga), Natalia Afrikantova (Moskwa), Kevin Richards (Croydon), Andrew Sunley (Londyn), Jordao Freitas (Sao Paulo), Roberto Martinez (Sao Paulo), Joel Castro Soto (Puerto Rico), Hany-Samir Shalaby (Dubai), Michael Kaplan (Warszawa), Yanira Zavala (San Juan).

Oto niektóre z nich:
  • "(...) Korzystając z okazji, dziękuję bardzo za świetny support, który wasz zespół nam świadczy."

  • "Życzę całemu Waszemu Zespołowi Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Dziękuję Wam bardzo za całą pomoc podczas obecnego roku i oczekuję, że będziemy tak dobrze współpracować także w przyszłym roku. Oby był on dla Was pełen sukcesów."

  • "Bardzo dziękuję Wam za udzielą pomoc. Obecnie wszystko działa bez zarzutów. Kolejny raz udowodniliście, że świadczycie wspaniały support. Mogę powiedzieć, że mój cel został osiągnięty, tzn. mam wreszcie stabilny system z rzetelnym wsparciem, a nie ciągłą walkę z nowymi lub starymi bugami. Mam także wreszcie możliwość zrealizowania kilku udoskonaleń i zmian. To jest sytuacja, o której zawsze marzyłem, ale której nie mogłem osiągnąć z poprzednią firmą, z którą współpracowałem. Także - tak trzymać, bardzo mi się to podoba!"

  • "Wielce wam dziękuję za bardzo dobre wsparcie!"

  • "(...) mogę to skonkludować tym, iż kolejny raz zrobiliście w stosunkowo krótkim czasie coś, z czym inni specjaliści walczyli bez efektu przez dwa miesiące. Jestem bardzo, bardzo zadowolony z Waszej pracy!"

  • "Dziękuję bardzo za wasza pomoc. Jest naprawdę nieoceniona!"

  • "(...) Jestem szczególnie zadowolony z waszego wsparcia, z jakości waszych działań i dostępności. Wykonaliście olbrzymią pracę nawet podczas nocy i w święta, co może być kwestionowane z filozoficznego punktu widzenia, ale jako klient bardzo to doceniam. Czuję, ze mój system jest w dobrych rękach i liczę na nasza dalsza owocna współpracę. Następne miesiące także nie będą łatwe, gdyż chciałbym zmigrować kilka systemów i przekazać do supportu kilka nowych obszarów. Jestem jednak przekonany, że przy waszej współpracy wszystko pójdzie świetnie."

Jeśli do Waszego projektu potrzebujecie Państwo profesjonalistów - bit.net zaprasza do współpracy!

® 2005 bnc Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone